Pracujemy z ludźmi & dla ludzi

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 24085) współpracującą z zakładami produkcyjnymi na terenie Polski i europy zachodniej. Jesteśmy częścią rodzinnej grupy firm działających na rynku niemieckim od 2006 roku, a na rynku polskim od 2012 roku.

Należymy również do kilku procent agencji pracy na polskim rynku, które są certyfikowanym partnerem GVP e.V.

Pozyskujemy pracowników dla branż:

Budowlanej

Logistycznej

Produkcyjnej

Energetycznej

Stoczniowej

Sprzątającej

Specjalistycznej

Kontakt NASZA oferta

dlaczego anthea?

Procesy oparte o know-how.

Nasze procesy wywodzą się z doświadczenia i know-how wypracowanego przez lata z perspektywy pracodawcy i przedsiębiorstwa. Bardzo dynamiczny wzrost naszej firmy wykonawstwa budowlanego Naturbau naturalnie wytworzył zespół ekspertów od zapewniania właściwej ilości rąk do pracy. Jednocześnie uruchomienie działań konsultingowych i doradczych naturalnie wywołało zapotrzebowanie od naszych Klientów na usługi, które od lat świadczyliśmy dla własnej marki.

Współpraca z Anthea Work to:

OSZCZĘDNOŚĆ
CZASU

MNIEJSZE
KOSZTY

DOPASOWANI PRACOWNICY

AGENCJE PRACY

Większość agencji pracy opiera się na metodzie "prób i błędów". Realizują oczekiwania klienta poprzez ciągłe korekty i podmienianie pracowników, aż do osiągnięcia odpowiedniej jakości i wielkości zatrudnienia. Proces ten jest nie tylko czasochłonny, ale i bardzo kosztowny.

agencje_pracy

ANTHEA WORK

Anthea Work oferuje znacznie szybsze dostarczenie odpowiednich na stanowiska kandydatów. Opieramy się o wypracowny przez lata know-how w ich pozyskiwaniu z perspektywy pracodawcy. Dzięki czemu cały proces rekrutacji przebiega szybciej i nie naraża na dodatkowe koszty.

anthea_work

MIĘDZYNARODOWA LEGALIZACJA POBYTU

mapa_europy
Posiadamy zakłady produkcyjne w całej Europie oraz realizujemy zlecenia generalnego wykonawstwa. Praktyczna wiedza zdobyta przy obsłudze tego procesu pozwoliłą nam nabyć umiejętności jak legalizować pobyt zarobkowy za granicą. Dzięki temu potrafimy skutecznie i w pełnej zgodzie z prawem pozyskiwać pracowników dla kontrahentów zagranicznych.

NISKA ROTACJA

Mając szeroką skalę działania w własnych przedsięwzięciach oraz rekrutując ludzi jako agencja pracy dla zewnętrznych Klientów staramy się rozwijać pracowników poprzez szkolenia i jednocześnie oferować im możliwość zmiany pracy w ramach tzw. rekrutacji wewnętrznych. Nawiązujemy wieloletnie współprace na czym zyskują Klienci agencji, zatrudniając pracowników, których od lat już zatrudniamy i szkolimy. 

REKRUTACJA WEWNĘTRZNA

WIELOLETNIE WSPÓŁPRACE

WYSZKOLENI PRACOWNICY

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty lub nie obejmuje ona Twojego problemu - napisz do nas! Pomożemy Ci i odpowiemy na każde pytanie.

Kontakt

OFERTA

Sprawdź jak wiele możemy dla Ciebie zrobić

Rekrutacja pracowników

Doradztwo personalne

Usługi pracy tymczasowej

Usługi leasingu pracowniczego

Legalizacja pobytu

Zakwaterowanie pracowników

Transport do zakładu pracy

STAŁE WSPARCIE

W trakcie współpracy służymy profesjonalnym doradztwem zarówno pracodawcom i jak i pracownikom. Wypracowane przez lata know-how pozwala nam dzielić się wiedzą na temat ubezpieczeń, aspektów kadrowo-płacowych, szkoleń i benefitów.

Dodatkowo jako przedsiębiorcy służymy wsparciem merytorycznym, kontrolą jakości pozyskiwanych pracowników i doradztwem w każdym aspekcie zatrudniania osób.

stale_wsparcie

korzyści

  Znaczne obniżenie kosztów rekrutacji

Anthea w związku z prowadzonymi przez siebie procesami rekrutacyjnymi, w oparciu o uzyskane zgody kandydatów, tworzy bazę osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia. Wobec czego w przypadku pojawienia się zapotrzebowania zgłoszonego przez Klienta, pierwszym krokiem jest selekcja posiadanych ofert kandydatów, wg kryteriów zgłaszanych przez Klienta i spełniających jego warunki. Dlatego też w momencie wystąpienia zapotrzebowania na nowego pracownika, Anthea jest w stanie po prostu oddelegować do Klienta przygotowanego i GOTOWEGO do pracy kandydata.

Ograniczenie kosztów obsługi kadrowo – płacowej

Pracodawca Użytkownik nie ponosi zobowiązań formalno-prawnych związanych z zatrudnieniem, które zwykle leżą po stronie pracodawcy. Obowiązki te przejmuje Anthea, która prowadzi dokumentację pracowniczą i współpracuje z odpowiednimi instytucjami (ZUS, US, MOPS, Urzędy Pracy itp.).

Jednocześnie Pracodawca Użytkownik może sprawować nadzór nad skierowanymi mu do pracy pracownikami tymczasowymi, może również wydawać polecenia, podlega zasadom i przepisom, obowiązującym u Pracodawcy Użytkownika, co odróżnia ten rodzaj współpracy od zatrudnienia podwykonawcy.

Współpraca z Anthea pozwala nie tylko zredukować koszty obsługi kadrowej, ale znacznie ogranicza także czas, jaki nasi Klienci muszą poświęcić na proces rekrutacji, selekcji oraz dopełnienie wszystkich zobowiązań związanych z zatrudnieniem. Tym samym mogą więcej uwagi poświęcić na realizację głównych zadań firmy, a nie na czasochłonne i kosztowne formalności.

Elastyczne kształtowanie stosunku pracy

Anthea zatrudnia pracowników tymczasowych zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klientów oraz specyfiką wykonywanej pracy. Pracownicy tymczasowi świadczą pracę zgodnie z ustawą o zatrudnianiu pracowników tymczasowych z dnia 9 lipca 2003 roku (z późniejszymi zmianami), na podstawie umów o pracę, zawieranych na dowolny okres – Anthea, jako agencja pracy tymczasowej nie podlega przepisom ograniczającym ilość zawieranych umów o pracę na czas określony.

Korzystna zmiana struktury kosztów firmy

Otrzymywana raz w miesiącu faktura od Agencji zastępuje wszystkie formalności, a koszty pracowników tymczasowych traktowane są jako koszty usług zewnętrznych. Korzystnie, z punktu widzenia kosztów, zmienia się także wskaźnik wydajności pracy w stosunku do liczby etatów w firmie, a co za tym idzie struktura kosztów wewnętrznych przedsiębiorstwa.

Współpraca z doświadczonym partnerem w zatrudnieniu zewnętrznym

Dzięki współpracy z Anthea, nasi Klienci mają pewność, że współpracują z partnerem, który posiada duże doświadczenie i wiedzę w zakresie pozyskiwania najlepszych kandydatów.

Kontkat

ANTHEA sp. z o.o.

KRS: 0000727091
NIP: 6112795054
REGON: 369962807

e-mail: info@antheawork.pl

tel. +48 798 665 905

Oddział Wrocław

Ul. Leszczyńskiego 4/25
50-078, Wrocław

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek-piątek: 8:00 - 16:00

Oddział Gdańsk

ul. Tadeusza Kościuszki 73/1
80-421 Gdańsk

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek-piątek: 9:00 - 17:00

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Przepraszamy, wiadomość nie mogła zostać wysłana. Popraw błędy i spróbuj ponownie.